Откажуваат гласните жици на Шакира

Колумбиската пејачка Шакира преку порака на своите профили на социјалните мрежи им се извини на своите фанови што ќе мора да ја одложи турнејата „El Dorado“ до јуни 2018 година поради проблеми со гласот.

Според лекарите, нејзините гласни жици и понатаму крварат, а состојбата е посериозна отколку што мислеле на почетокот.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име