Модната колекција „Sailor Moon“ од BoxLunch ќе ја разбуди вашата моќ на месечината

Кога станува збор за тематски колекции од нашите омилени телевизиски серии и филмски франшизи секогаш можеме да сметаме на BoxLunch да не направи малку среќни. BoxLunch ја започна новата година со анимен стил од 90-тите години, станува збор за познатата анимирана серија Sailor Moon.

Sailor Moon

Сите се радуваа од задоволство за последната колекција на Star Wars од BoxLunch, така што оваа линија на тема Sailor Moon се чувствува како дополнително задоволство за да ни помогне да ја започнеме нашата година како вистински фанови.

Колекцијата официјално започнува на 9-ти јануари и ќе има разновидни ексклузивни додатоци, вклучувајќи мини-ранец и тексас јакна меѓу другото. Додека немаме многу детали за цените на колекцијата, повеќето BoxLunch парчиња се движат помеѓу $15 и $60, така што ќе можете да ја поседувате моќта на Усаги без да банкротирате.

Погледнете неколку парќиња од колекцијата Sailor Moon пред официјалното лансирање.

In The Name Jean Jacket

Sailor Moon

 

Luna Floral Flannel

Sailor Moon

 

This Moon Jewelry

Sailor Moon

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име