Песната на Лиам Пејн и Рита Ора ќе биде заглавена во вашите глави целиот ден

Рита Ора Педесет Нијанси Сиво

Кој би рекол дека песната на Лиам Пејн и Рита Ора ќе звучи толку добро? Во петокот дуото го издаде својот дует „For You“ од саундтракот на филмот “Педесет нијанси сиво”.

Пејн не е првиот член од One Direction да пее за саундтракот на франшизата. Минатата година, Зејн Малик се здружи со Тејлор Свифт за сексапилен дует, кој се искачи на второто место на топ листите на Billboard.

Слушнете ја песната на Рита и Лиам на Spotify.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име