Ким Кардашијан: Сѐ уште сум блескава

Ким Кардашијан се позлати повторно, и изгледа како да се враќа назад во својот стар и добар блескав животен стил. Таа се здоби со нов накит на забите иако се заколна дека нема повеќе да се фали со накит по грабежот во Париз кој што спрема неа ја направи подобра личност.

Сепак, гордо го сподели новиот моден детал на Instagram заедно со моделот и диџеј Сита Абелан.

Златните протези со името на Ким, можеби не се толку забележливи како дијамантски прстен… но навистина сјаат кога се насмевнува.

Како што беше објавено по медиумите, таа повеќе не ја чува својата колекција на накит во вилата на Хиден Хилс поради безбедносни причини.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име