Емили Ратајковски е новото лице на Kérastase

Емили Ратајковски

Очите кај нас! Емили Ратајковски е позната по тоа што поседува облини кои ќе го заруменат секого, и тоа така се случи кога беше дел од спотот на Робин Тик за песната “Blurred Lines”. Таа веднаш стана главна на насловните страни и се здоби со повеќе од 16 милиони следбеници на Instagram.

Во 2014 година, Емили докажа дека е повеќе од само уште еден секси модел, покажувајќи ги своите актерски способности во Gone Girl. Таа сега се воспоставува како вистинска муза за убавина. И знаете како велат: кога ќе станете заштитно лице на мега-бренд за убавина, тоа значи дека сте постигнале.

Kérastase, Еден од најпрестижните брендови за нега на коса во сопственост на L’Oréal, ја именуваше Емили како најновото заштитно лице. Во сликите на нејзината кампања, тешко е да се обрне внимание на нешто друго освен нејзината обемна, прекрасна коса.

Емили Ратајковски

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име