Последната Instagram фотографија на Ким Кардашијан е толку ризична што мораше да биде замаглена

Ким Кардашијан не дозволува мајчинството да ги забави нејзините сексапилни селфиња. 37-годишната реалити ѕвезда, која неодамна го пречека своето трето дете со сопругот Кание Вест, ги покажа своите атрибути на Instagram на типичен Ким начин. По поблиска инспекција, изложените фотографии, сликани од модните фотографи Мерт Алас, Маркус Пигот и Ели Расел Линец, не изгледаат толку нови. Ким во последно време носи руса коса, можеби мајката на три само сакаше да го потсети светот дека сè уште е тука. И ние немаме ништо против.