15 парчиња долна облека која што ќе продолжите да ја носите после валентин

Долен Веш

Оваа сезона купете си долна облека која што ќе ве направи да се чувствувате посекси од било кога. Без разлика дали сакате да го прославите денот на вљубените или едноставно сакате да носите убаво парче долен веш, Free People има модели за сечиј вкус.

Free People – „Lucy“ градник

Долен Веш

Lucy градник $39 од ASOS

Free People – „Dream of Me“ танга

Долен Веш

Dream оf Me танга $20 од FREE PEOPLE

Free People – „Fools Gold“ градник

Долен Веш

Fools Gold UW градник $38 од REVOLVE

Free People – „Too Cute to Handle“ боди

Долен Веш

Free People – „Adella“ градник

Долен Веш

Adella градник $38 од FREE PEOPLE

Free People – „You’re So Great“ градник

Долен Веш

You’re So Great градник $48 од NORDSTROM

Free People – „Underwire Longline“ градник

Долен Веш

Underwire Longline градник $38 од NORDSTROM

Free People – „Golden Coast“ градник

Долен Веш

Golden Coast градник $48 од NORDSTROM