6 C
Skopje, MK
18 / 1 / 2018
Дома Сцена

Сцена

Ким и Канје

Ким и Канје: Не продаваме слики од бебето

Ким Кардашијан и Канје Вест добиле мултимилионски понуди за да ги споделат првите фотографии од нивното новородено бебе. Различни веб страни и списанија почнаа...
Ким Кардашијан

Ким Кардашијан: Сѐ уште сум блескава

Ким Кардашијан се позлати повторно, и изгледа како да се враќа назад во својот стар и добар блескав животен стил. Таа се здоби со...
Рита Ора Педесет Нијанси Сиво

Песната на Лиам Пејн и Рита Ора ќе биде заглавена во вашите глави целиот...

Кој би рекол дека песната на Лиам Пејн и Рита Ора ќе звучи толку добро? Во петокот дуото го издаде својот дует „For You“...
Шакира

Откажуваат гласните жици на Шакира

Колумбиската пејачка Шакира преку порака на своите профили на социјалните мрежи им се извини на своите фанови што ќе мора да ја одложи турнејата...
- Реклама -

ПОПУЛАРНО