6 C
Skopje, MK
18 / 1 / 2018
Дома Сцена

Сцена

Шакира

Откажуваат гласните жици на Шакира

Колумбиската пејачка Шакира преку порака на своите профили на социјалните мрежи им се извини на своите фанови што ќе мора да ја одложи турнејата...
Рита Ора Педесет Нијанси Сиво

Песната на Лиам Пејн и Рита Ора ќе биде заглавена во вашите глави целиот...

Кој би рекол дека песната на Лиам Пејн и Рита Ора ќе звучи толку добро? Во петокот дуото го издаде својот дует „For You“...
Ким Кардашијан

Ким Кардашијан: Сѐ уште сум блескава

Ким Кардашијан се позлати повторно, и изгледа како да се враќа назад во својот стар и добар блескав животен стил. Таа се здоби со...
Ким и Канје

Ким и Канје: Не продаваме слики од бебето

Ким Кардашијан и Канје Вест добиле мултимилионски понуди за да ги споделат првите фотографии од нивното новородено бебе. Различни веб страни и списанија почнаа...
- Реклама -

ПОПУЛАРНО