22 C
Skopje, MK
18 / 9 / 2018
Дома Сцена

Сцена

Гола Кардашијан

Последната Instagram фотографија на Ким Кардашијан е толку ризична што мораше да биде замаглена

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Jan 18, 2018 at 11:53pm PST Ким Кардашијан не дозволува мајчинството да ги забави нејзините сексапилни...
Ким и Канје

Ким и Канје: Не продаваме слики од бебето

Ким Кардашијан и Канје Вест добиле мултимилионски понуди за да ги споделат првите фотографии од нивното новородено бебе. Различни веб страни и списанија почнаа...
Ким Кардашијан

Ким Кардашијан: Сѐ уште сум блескава

Ким Кардашијан се позлати повторно, и изгледа како да се враќа назад во својот стар и добар блескав животен стил. Таа се здоби со...
Рита Ора Педесет Нијанси Сиво

Песната на Лиам Пејн и Рита Ора ќе биде заглавена во вашите глави целиот...

Кој би рекол дека песната на Лиам Пејн и Рита Ора ќе звучи толку добро? Во петокот дуото го издаде својот дует „For You“...
Шакира

Откажуваат гласните жици на Шакира

Колумбиската пејачка Шакира преку порака на своите профили на социјалните мрежи им се извини на своите фанови што ќе мора да ја одложи турнејата...
Џеј Зи и Бијонсе

Бијонсе и Џеј Зи изгледаат гламурозно пред Греми

Бијонсе и Џеј Зи беа инзвонредно облечени за годишниот настан „Roc Nation“ во Њујорк. Пејачката сподели неколку фотки, пред фреска и слегувајќи по скалите...
- Реклама -

ПОПУЛАРНО