Logo Loading

Женска ташна 2015

1,600.00 ден

Опис за ташната

In stock
001 , , ,

Опис

Опис и дополнителни информации

Димензии

36х28х14см

Материјал

Високо квалитетна вештачка кожа

Додатоци

прилагодлива долга рачка

Организираност

Внатрешна преграда со патент, внатрешен и надворешен џеб

Боја

Бордо, Кафена, Тегет, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Женска ташна 2015”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *