Logo Loading

Женска ташна mc678 crn

1,550.00 ден

Опис за ташната

На залиха

In stock
mc678 crn ,

Опис

Опис и дополнителни информации

Димензии

40х30х10cm

Материјал

Високо квалитетна вештачка кожа

Додатоци

прилагодлива долга рачка

Организираност

Чанта за рамо изработена од висококвалитетна синтетичка кожа!

Се состои од два главни простори кои се затвораат со патент!

Внатрешно има отворен џеб напред
и џеб со патент на задната страна.
Надворешен заден џеб со патент.
Исто така, има и монтажна-прилагодлива рачка.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Женска ташна mc678 crn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *