Logo Loading

Машка ташна 512

950.00 ден

Краток опис

Нема на залиха

512 , ,

Опис

дополнителни информации

Димензии

26х21х11см

Материјал

високо квалитетна вештачка кожа

Боја

Камел, Кафена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машка ташна 512”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *