Logo Loading
ПопустНово

Пластични куфери 302 crn

1,200.00 ден2,500.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
302 crn ,

Опис

Тиркизни куфери во 4 големини

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големини

Макси куфер 80*50*32cm
Голем куфер 70*44*27cm
Среден куфер 60*38*23cm
Мал куфер 50*32*20cm

Материјал

ПВЦ

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

макси-3,8
голем-3,6
среден-3,4
мал-3,0

Предвидена за кг +/-

макси-до 35кг
голем-до 28кг
среден-до 20 кг
мал- до 10кг

Достапни бои

тиркизна,црна,кафена,црвена,бордо,тегет,портокалов,сив и лилјаков.

Друго

Во дадената димензија се вклучени и колцата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пластични куфери 302 crn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *