Logo Loading
Ново

Платнени куфери 702 mas

1,300.00 ден2,400.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
702-mas ,

Опис

Тиркизни куфери во 4 големини

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големини

Макси-80х55х26(+5cm)
Голем-74х50х26(+5cm)
Среден-64х43х23(+5cm)
Mал-54х37х22(+5cm)

Материјал

nylonj

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

макси-3,8
голем-3,6
среден-3,4
мал-3,0

Предвидена за кг +/-

макси-до 35кг
голем-до 28кг
среден-до 20 кг
мал- до 10кг

Достапни бои

тиркизна,црна,кафена,црвена,бордо,тегет,портокалов,сив и лилјаков.

Друго

Во димензиите се вклучени колцата.Колцата се одстрануваат со копче со тоа висината му се намалува за 6cm.Главниот простор е со можнос за зголемување по потреба.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Платнени куфери 702 mas”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *