Logo Loading
ПопустНово

Платнени куфери 703 lil

1,500.00 ден3,000.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
702-zel-1-1 ,

Опис

Тиркизни куфери во 4 големини

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големини

Макси-87х55х34(+5cm)
Голем-77×48х30(+5cm)
Среден-67х43х26(+5cm)
Mал-57х38х21(+5cm)

Материјал

nylonj

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

макси-3,8
голем-3,6
среден-3,4
мал-3,0

Предвидена за кг +/-

макси-до 35кг
голем-до 28кг
среден-до 20 кг
мал- до 10кг

Достапни бои

тиркизна,црна,кафена,црвена,бордо,тегет,портокалов,сив и лилјаков.

Друго

Во димензиите се вклучени колцата.Колцата се одстрануваат со копче со тоа висината му се намалува за 6cm.Главниот простор е со можнос за зголемување по потреба.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Платнени куфери 703 lil”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *