Logo Loading
Ново

Силиконски куфери 504/сив

1,500.00 ден2,900.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
504-1-1-1-1-1 ,

Опис

Тиркизни куфери во 4 големини

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големини

Макси-75x52x31cm
Голем-67x45x27cm
Среден-58x40x23cm
Mал-52x35x20cm

Материјал

polypropilen(silikon)

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

макси-3,8
голем-3,6
среден-3,4
мал-3,0

Предвидена за кг +/-

макси-до 35кг
голем-до 28кг
среден-до 20 кг
мал- до 10кг

Достапни бои

тиркизна,црна,кафена,црвена,бордо,тегет,портокалов,сив и лилјаков.

Друго

голема флексибилност и отпорен на удари

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски куфери 504/сив”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *