Logo Loading
ПопустНово

Силиконски куфери 507/siv

1,600.00 ден2,500.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
507/siv ,

Опис

силиконски куфери во три големини и несесер 

плаќање при достава

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големина

Голем, Среден, Мал

Големини

Голем-75х50х30
Среден-65х45х26
Мал-55х40х22

Материјал

PP-polipropilen-(силиконски)

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

Голем-3,6
Среден-3,3
Мал-3,0

Предвидена за кг +/-

Голем-до 30кг
Среден-до 20кг
Мал- до 10 кг

Достапни бои

ДОСТАПНИ СЕ 8 БОИ

Друго

ДОСТАПЕН ВО 8 БОИ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски куфери 507/siv”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *