Logo Loading
Ново

Силиконски куфери 508/sze

1,700.00 ден3,200.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
508/sze ,

Опис

Тиркизни куфери во 4 големини

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големини

Макси-75x51x33cm+(5cm)
Голем-67x44x28cm+(5cm)
Среден-57x39x25cm+(5cm)
Mал-51x34x20cm+(5cm)
Секоја од големините има можност за зголемување на капацитетот односно има дополнителен патент за припуштање за 5cm.
-Во димензиите се вклучени и колцата.
-На макси и на малиот куфер колцата му се одстрануваат со едно копче и висината се намалува за 5cm.

Материјал

polypropilen(silikon)

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

макси-3,8
голем-3,6
среден-3,4
мал-3,0

Предвидена за кг +/-

макси-до 35кг
голем-до 28кг
среден-до 20 кг
мал- до 10кг

Достапни бои

h

Друго

голема флексибилност и отпорен на удари

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски куфери 508/sze”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *