Logo Loading

Машка ташна MD-3083-02

950.00 ден

Чанта со попречно тело изработена од висококвалитетна вештачка кожа!

Се состои од единствена главна преграда која се затвора со патент!
Внатрешно има помошен џеб на задната страна кој се затвора со патент.
Однадвор, предната страна има два џебови со патент, задната страна има еден џеб со патент.

Има прилагодлив ремен и стабилна рачка!

Краток опис

In stock
MD-3083-02 , ,

Опис

дополнителни информации

Димензии

26х21х6см

Материјал

Чанта со попречно тело изработена од висококвалитетна вештачка кожа!

Се состои од единствена главна преграда која се затвора со патент!
Внатрешно има помошен џеб на задната страна кој се затвора со патент.
Однадвор, предната страна има два џебови со патент, задната страна има еден џеб со патент.

Има прилагодлив ремен и стабилна рачка!

високо квалитетна вештачка кожа

Боја

Камел

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машка ташна MD-3083-02”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *