Logo Loading

Ранец 2219

1,500.00 ден

Текст за ранецот и краток опис

На залиха

In stock
2219 , ,

Дополнителни информации

Тежина 0.95 кг
Димензии 18 × 32 × 46 cm
Пол

унисекс

употреба

бизнис, школо, патување

Организираност

до 15,6" лаптоп , таблет и USB полнач

Капацитет

20-28 литри

Материјал

Оксворд (водоотпорен)

Димензии

46х32х18 со можност за проширување до 5см

Тежина

0,95кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ранец 2219”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *