Logo Loading

Ранец 2109

1,800.00 ден

Текст за ранецот и краток опис

На залиха

In stock
2109-1 , ,

Дополнителни информации

Тежина 0.95 кг
Димензии 18 × 33 × 46 cm
Пол

унисекс

употреба

бизнис, школо, патување

Организираност

до 17'" лаптоп , таблет и USB полнач

Капацитет

20-28 литри

Материјал

Оксворд (водоотпорен)

Димензии

44x29x14-30 со можност за проширување

Тежина

0,95кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ранец 2109”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *