Logo Loading

Ранец 2212

1,600.00 ден

Текст за ранецот и краток опис

На залиха

In stock
2212 , ,

Дополнителни информации

Тежина 1.1 кг
Димензии 19-26 × 31 × 47 cm
Пол

унисекс

употреба

бизнис, школо, патување

Организираност

до 15,6" лаптоп , таблет и USB полнач

Капацитет

20-28 литри

Материјал

Оксворд (водоотпорен)

Димензии

47x31x19 со можност за проширување до 6см

Тежина

0,95кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ранец 2212”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *