Logo Loading

Ранец 3730

1,700.00 ден

Текст за ранецот и краток опис

На залиха

In stock
3730 , ,

Дополнителни информации

Тежина 0.95 кг
Димензии 18 × 33 × 46 cm
Пол

унисекс

употреба

бизнис, школо, патување

Организираност

до 15,6" лаптоп , таблет и USB полнач

Капацитет

do50 литри

Материјал

Оксворд (водоотпорен)

Димензии

44x29x16-24 со можност за проширување

Тежина

0,95кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ранец 3730”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *