Logo Loading
Ново

Силиконски куфери 503 lil

900.00 ден3,000.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
503/crn-5-1 ,

Опис

силиконски куфери во три големини и несесер 

плаќање при достава

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големина

Голем, Среден, Мал, Несесер

Големини

Голем-75х49х30+(5cm)
Среден-65х44х25+(5cm)
Мал-55х37х23
Несесер-33x25x15

Материјал

PP- Полипропелен (силикон)

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

Голем-3,8
Среден-3,6
Мал-3,2
Несесер

Предвидена за кг +/-

Голем-до 30кг
Среден-до 20кг
Мал- до 10 кг
Несесер

Достапни бои

црна,тегет,златнорозова,тиркизна,лилава,сива,темнозелена

Друго

голема флексибилност и отпорен на удари

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски куфери 503 lil”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *