Logo Loading
Ново

Платнен куфери 503

900.00 ден2,900.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
502-1 ,

Опис

Тиркизни куфери во 4 големини

Големина

Голем, Среден, Мал, Несесер

Големини

L – 76х40х23
M –
XL –
XXL –

Материјал

PP- Полипропелен (силикон)

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

L -3,8кг

Предвидена за кг +/-

L- 20кг

Достапни бои

тиркизна, златно розева, маслинеста

Друго

голема флексибилност и отпорен на удари

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Платнен куфери 503”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *