Logo Loading
Ново

Силиконски куфери 506 crn

1,800.00 ден3,000.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
506/crn ,

Опис

силиконски куфери во три големини и несесер 

плаќање при достава

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големина

Голем, Среден, Мал

Големини

Голем-79х45х30+(5cm)
Среден-65х44х25+(5cm)
Мал-55х40х20

Материјал

PP- Полипропелен (силикон)

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

Голем-3,8
Среден-3,6
Мал-3,2

Предвидена за кг +/-

Голем-до 30кг
Среден-до 20кг
Мал- до 10 кг

Достапни бои

црна,тегет,златнорозова,тиркизна,лилава,сива,темнозелена

Друго

голема флексибилност и отпорен на удари

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски куфери 506 crn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *