Logo Loading
Ново

Силиконски куфери 507/teg

1,800.00 ден3,000.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
507/teg ,

Опис

Тиркизни куфери во 4 големини

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големини

Голем-75х50х31cm
Среден-65х45х25cm
Мал-55х40х23cm
Најмал-52х36х20cm
На големиот и најмалиот со копче му се одстрануваат колцата и висината му се намалува за 4cm
Во димензиите се вклучени и колцата.

Материјал

polypropilen(silikon)

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

макси-3,8
голем-3,6
среден-3,4
мал-3,0

Предвидена за кг +/-

макси-до 30кг
голем-до 20кг
мал-до 10 кг
најмал- до 8кг

Достапни бои

h

Друго

Голема флексибилност и отпорен на удари.
Голем-75х50х31cm
Среден-65х45х25cm
Мал-55х40х23cm
Најмал-52х36х20cm
На големиот и најмалиот со копче му се одстрануваат колцата и висината му се намалува за 4cm
Во димензиите се вклучени и колцата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски куфери 507/teg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *