Logo Loading
Ново

Силиконски куфери 509 tkr

900.00 ден3,000.00 ден

Текст опис и карактеристики на производот

Исчисти
In stock
509 tkr ,

Опис

силиконски куфери во три големини и несесер 

плаќање при достава

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големина

Голем, Среден, Мал, Несесер

Големини

Голем-75x47x31cm
Среден-65x42x26cm
Мал-55x37x22cm
Несесер-26x31x17cm

Материјал

PP- Полипропелен (силикон)

Заклучување

Комбинирана брава со 3 карактери

Тркала

4 дупли ротациони тркала 360 степени

Рачка

странична, горна и алуминиумска телескопска рачка на извлекување

Тежина на празен куфер

Голем-3,8
Среден-3,6
Мал-3,2
Несесер

Предвидена за кг +/-

Голем-до 30кг
Среден-до 20кг
Мал- до 10 кг
Несесер

Друго

Голема флексибилност и отпорен на удари.
Во димензиите се вклуцени и колцата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски куфери 509 tkr”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *